کلاس کاری جرثقیل سقفی

آشنایی با کلاس کاری انواع جرثقیل های صنعتی:

واحد فنی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت جهت آشنایی مشتریان خود با کلاس کاری انواع جرثقیل های صنعتی مطالب ذیل را ارائه نموده و امیدوار است تا با مطالعه و بررسی عناوین آن که توسط انجمن سازندگان جرثقیل آمریکا CMAA در شش عنوان از نحوه خدمات جرثقیل های صنعتی تنظیم گردیده است به انتخاب صاحبان صنایع جهت انتخاب جرثقیل مورد نیاز خود کمک نماید.

 • کلاس کاری A با خدمات کم کار و نادر:

  FEM: 1 BM ISO: M 3
  کاربرد آن در نیروگاه ها ، اتاق های توربین ، موتور خانه ها ، ایستگاه های ترانسفورماتور ، تأسیسات سد و یا هر نوع مشابه دیگر ، که نیاز به حرکت دقیق و آهسته با زمان بیکاری طولانی مدت می باشد .

 • کلاس کاری B با خدمات سبک کار:

  FEM: 1 BM ISO: M 3
  کاربرد آن در جرثقیل هایی است که ممکن است جهت عملیات مونتاژ سبک استفاده شود. نظیر انبار داری سبک ، کارگاه های تعمیرات ، کارگاه های خدماتی ، این نوع خدمات جرثقیل شامل بار برداری سبک با سرعت آهسته به طور متوسط 2 تا 5 بار در هر ساعت و 10 فوت در هر بار می باشد.

 • کلاس کاری C با خدمات متوسط کار:

  FEM: 1 AM ISO: M 4
  کاربرد آن در جرثقیل هایی است که در خطوط تولید ، آسیاب ، معادن و ….. که به طور میانگین با 50 % بار نامی خود 5 تا 10 مرتبه در یک ساعت به طور متوسط 15 فوت یا 50 % ظرفیت نامی خود عمل می نماید .

 • کلاس کاری D با خدمات سنگین کار:

  FEM: 2 M ISO: M5
  کاربرد آن در جرثقیل هایی است که از صنایع ریخته گری ، کارخانجات ، ماشین آلات سنگین ، انبارهای فولاد و خطوط تولید پرکار استفاده می گردد . این نوع خدمات جرثقیل شامل بارهای ثابت و نزدیک به 50 % از ظرفیت نامی در سرعت های بالا 10 الی 20 مرتبه در یک ساعت و به طور متوسط 15 فوت با 65% ظرفیت نامی می باشد.

 • کلاس کاری E با خدمات شدید کار:

  FEM: 3 M ISO: M 6
  کاربرد آن در جرثقیل هایی است که با تجهیزات جانبی نظیر پاتیل در کارخانجات ریخته گری و مذاب ، گرپ ها در کارخانجات سیمان و معادن ، انواع چنگک مخصوص حمل آهن قراضه در کارخانجات باز یافت انواع مگنت ها و گیره ها در انبارها و خطوط تولید محصولات فولادی می باشد . این نوع خدمات 100 % بار نامی و 20 مرتبه در یک ساعت با سرعت بالا می باشد.

 • کلاس کاری F با خدمات مستمر شدید:

  FEM : 4 M ISO : M 7
  این نوع جرثقیل ها تخصصی و کاملا به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شوند که مسئولیت جا به جایی مستمر بارهای با ظرفیت و سرعت بالا در شرایط خدمات شدید قرار دارند . نکته مهم و حساسی که در طراحی این نوع جرثقیل ها لحاظ می گردد قابلیت اطمینان به اجزاء و دسترسی آسان و سهولت در تعمیر و نگهداری آنها می باشد . عمدتا در کارخانجات تولید ورق ، میلگرد و نورد فولاد کاربرد دارند.

 

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی انتخاب محصول مورد نظر همواره می توانید با کارشناسان فروش و فنی ما تماس بگیرید.

استاندارد جرثقیل سقفی

برچسبها

اجزای جرثقیل سقفی تک پل استاندارد بازرسی جرثقیل سقفی استاندارد تست جرثقیل سقفی استاندارد جرثقیل سقفی استاندارد جرثقیل های سقفی استاندارد ریل جرثقیل سقفی استاندارد زنجیر جرثقیل سقفی استاندارد ساخت جرثقیل سقفی استاندارد طراحی جرثقیل سقفی استاندارد ملی جرثقیل سقفی استانداردهای جرثقیل سقفی جرثقيل سقفي جرثقیل سقفی جرثقیل سقفی آویز جرثقیل سقفی برقی جرثقیل سقفی بلغاری جرثقیل سقفی به انگلیسی جرثقیل سقفی تک پل جرثقیل سقفی تک پل دست دوم جرثقیل سقفی تک پل و دو پل جرثقیل سقفی جفت پل جرثقیل سقفی دست دوم جرثقیل سقفی دستی جرثقیل سقفی دماگ جرثقیل سقفی دو پل جرثقیل سقفی دو پل برقی جرثقیل سقفی دو پل دست دوم جرثقیل سقفی چیست جرثقیل سقفی کوچک جرثقیل های سقفی دو پل خرید جرثقیل سقفی دو پل دست دوم روش نصب جرثقیل سقفی دو پل ساخت جرثقیل سقفی تک پل عکس جرثقیل سقفی آویز عکس جرثقیل سقفی تک پل عکس جرثقیل سقفی جفت پل قیمت جرثقیل سقفی تک پل مشخصات جرثقیل سقفی تک پل کاتالوگ جرثقیل سقفی کاتالوگ جرثقیل سقفی بلغاری کاتالوگ جرثقیل سقفی دماگ کاتالوگ جرثقیل سقفی سوله کاتالوگ جرثقیل سقفی پودم کلاس کاری جرثقیل سقفی گروه کاری جرثقیل سقفی
فهرست